Kubát: Mé hlasy dejte kandidátům SPP

Vážení občané našeho města Pardubice,

V pěti po sobě jdoucích volbách od roku 1994 jsem od Vás dostával velké množství preferenčních hlasů. Velmi jsem si toho vážil a všem Vám, kteří jste mi dávali při volbách hlas, zpětně upřímně děkuji. Dvacet roků jsem byl členem zastupitelsva města a deset roků člen rady města. Jsem přesvědčen, že jsem v oblasti školství, služeb, kultury a sportu odvedl solidní práci. Sedmdesátku mám za sebou a tak hlavně vzhledem k mému věku jsem se rozhodl už nekandidovat do zastupitelstva, ale jen na malou radnici městského obvodu 3. Matematice dále zůstávám věrný.
A tak se na Vás obracím s výzvou či prosbou. Pokud byste dali  hlasy mojí osobě, dejte je kandidátům Sdružení pro Pardubice, jejímž lídrem je MUDr. Štěpánka Fraňková. SPP v období více než dvaceti let odvedlo v komunální politice velmi dobrou práci. A že se něco nepovedlo? Ano, to je i v komunální politice běžné. Těch pozitivních věcí a úspěchů však bylo mnohem více. V našem sdružení dochází k určité generační změně. Jsem přesvědčen, že současné i nové tváře Pardubice nezklamou.
V úctě Josef Kubát, emeritní ředitel gymnázia, člen Sdružení pro Pardubice.

kubat