Rychlý kontakt 608 222 231

SPP vysílá své kandidáty do krajských voleb

Jasno o nasazení kandidátů pro krajské volby má Sdružení nezávislých kandidátů – Evropští demokraté (SNK-ED). A Sdružení pro Pardubice má na kandidátce své zástupce. Krajský předseda strany Michal Koláček informoval: „SNK-ED se dohodlo na pokračování  v uskupení  Koalice pro Pardubický kraj, které tvoří společně s KDU-ČSL a hnutím Nestraníci. Předsednictvo SNK-ED hodnotí dosavadní spolupráci v Koalici pro Pardubický kraj jako bezproblémovou, navíc fungující na vysoké úrovni, proto není potřeba vymýšlet něco nového.“

Nyní má KPK v zastupitelstvu 10 mandátů, z toho 4 náleží zástupcům SNK-ED. René Živný je navíc radním, zodpovědným za sport, cestovní ruch, volnočasové aktivity a informatiku.

Na společnou kandidátku Koalice pro Pardubický kraj vysílá SNK-ED osobnosti z různých částí kraje. O konkrétním postavení na kandidátce se povedou koaliční jednání všech tří uskupení během prosince.

Pořadí nasazení prvních 5 kandidátů za SNK-ED

1. René Živný – radní Pardubického kraje, reprezentační trenér BMX, Pardubice